درباره‌ رفاه مارکت

درباره‌ رفاه مارکت

فروشگاه زنجیره‌ای رفاه در ۲۶ اردیبهشت سال ۱۳۷۴ با هدف تهیه و تأمین کالاهای اساسی خانواده‌های ایرانی و توزیع آن در تمام مناطق کشور تأسیس و ثبت شد.
کارکرد رفاه مارکت نیز به‌عنوان یک فروشگاه اینترنتی، ایجاد بستر مناسب برای فروش و عرضه محصولات با برندهای مختلف به کاربران در یک فضای مجازی کسب‌وکار است.
همواره رسالت اصلی این فروشگاه تأمین مایحتاج و کالای مورد نیاز مردم، با بالاترین کیفیت و درعین‌حال نازلترین قیمت بوده است. با توجه به تنوع بالا در سلیقه و نیاز مشتریان، عمده توجه این سازمان بر محوریت عرضه کالا با حفظ موجودی و پایداری تعداد محصولات در تمام سطوح فروش است. همچنین در فروشگاه اینترنتی رفاه مارکت به‌عنوان یک خرده‌فروشی موفق، قیمت‌گذاری مناسب و تخفیف‌های واقعی به عنوان اصلی مهم در منشور اخلاقی مطرح بوده و تمام قوانین با توجه به این امر تدوین و اجرایی می‌شود.
ازآنجاکه سالم‌سازی شبکه توزیع از مهم‌ترین زمینه‌های توسعه و امنیت اقتصادی پایدار و تأمین عدالت اجتماعی برای اکثریت مردم کشور است؛ رفاه مارکت با پشتوانه مدیریت، دانش و تجربه و با هدف حذف واسطه‌ها و جلوگیری از افزایش کاذب قیمت‌ها در بازار، طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها را در گروه‌‏های کالایی مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‌کنندگان اصلی این کالاها در ایران، گرد هم آورده است تا نیازهای مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت را برآورده سازد.
ارائه قیمت‏‌های کاملاً رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب و خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های رفاه مارکت محسوب می‌شود.
رفاه مارکت با درک اهمیت این موضوع و با به‌کارگیری نهایت توان خود و با استفاده از ابزارهای در دسترس، برای تعاملات خود با تأمین‌کنندگان می‏‏‌کوشد تا امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد و به‌عنوان یک مرجع تأمین کالا با بالاترین سطح کیفیت، سلامت و کمترین قیمت با استفاده از ابزارهای نوین الکترونیکی و اینترنتی، ضمن حمایت از اقتصاد خانواده، به توسعه فرهنگ در زمینه اقتصادی کمک نماید.
در سال ۱۳۹۸ و در راستای پشتیبانی از رونق تولید ملی در تلاشیم تا با حمایت از کالای ایرانی، بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات تولید کشور را در اختیار مشتریان محترم قرار دهیم.